درباره ما

 

فرش جمیل محصولی از شرکت فرش تندیس راوند کاشان

 

مجموعه ای که بر اساس تلاش و برنامه ریزی در راهی گام بر می دارد که هر روز بیش از پیش خود را به رضایت مشتریان نزدیک کند، رضایتی که بر آمده از محصولی مطلوب و خدماتی شایسته است .

 

از حدود 20 سال پیش که این مجموعه صنعتی با عنوان فرش تندیس راوند کاشان ، قدم در میدان تولید گذاشت تا به امروز که حاصل این همکاری و همیاری اعتماد شما مخاطبان گرامی بوده است ، فرش جمیل گام های اساسی و البته مهمی را برداشته است تا بتواند امانت دار تمامی مشتریان داخلی و خارجی مان باشد .

این شرکت برای تولید محصولات باکیفیت از بهترین دستگاه ها تولید و ماشین آلات روز جهان استفاده می کند ، وندویل  Vandehwiele برندی نام آشنا و مدرن برای صنعت فرش می باشد ، شرکتی بلژیکی که دارای برترین و مجهزترین ماشین آلات تولید فرش می باشد .

نیاز به استفاده از ماشین آلات مدرن وقتی پاسخ گوی کیفیت است، که با دانش روز و تکنسین های فنی همراه باشد ، درست چیزی که امروز در کارخانه مدرن جمیل دیده می شود .


 

تمام آنچه برای تولید و برای ارائه محصول در فرش جمیل انجام می شود برای رسیدن به محصولی با کیفیت و متنوع با مواد اولیه‌ی ( الیاف ، نخ و رنگ) مرغوب مطابق نظر مشتریان می باشد که از ویژگی های بارز محصولات تولیدی این شرکت می توان به مواردی همچون عدم پرزدهی(Lint free)، ضد حساسیت  (Non allergic)، مقاوم در برابر سایش، شستشو و نور و بافت مشابه فرش های دستبافت اشاره نمود .

 

همچنین فرش جمیل از بدو تاسیس با در اختیار داشتن بزرگترین واحد طراحی فرش و دقت درانتخاب پالت های رنگی جذاب و متناسب با ذوق و سلیقه امروزی ، سعی نموده تا محصولی مطابق با بالا ترین استاندارد های ملی و بین المللی و درخور شأن خانواده ها در سطح کشور و بین الملل عرضه نماید تا زینت بخش منزل جهانیان باشد و پاسخگوی اعتماد شما مشتریان عزیز باشد .

فرش جمیل در سال 1396 اقدام به خرید اولین دستگاه بافندگی 1500شـانه عرض 4 در جهان نمود و با آغاز تولید این محصول به عنوان اولین تولید کننده فرش1500شانه عرض 4  معرفی گردید .

 

همکاری و همراهی با دفاتر فنی و مهندسی شرکت های بلژیکی برای تولید محصولات و تهیه مواد اولیه بسیار با کیفیت باعث آن شده است که این مجموعه موفق به دریافت گواهی نامه های ISO9001 مدیریت کیفی -  ISO14001محیط زیست -  ISO18001 بهداشت حرفه ای -  ISO10002 پاسخگویی و HSE ایمنی و بهداشت گردد .

 

یکی از مهمترین ویژگی های فرش جمیل که این شرکت را در مقایسه با تمامی همکاران خود مجزا و ممتاز نموده تحقیق و توسعه است ، نهادی که با نگرش صحیح و فنی در پی بهبود فرآیندها و انتخاب بهترین راه ها برای ارائه خدمات و محصول با کیفیت است .

تولید فرش باکیفیت که امروز با نام فرش جمیل همراه شده است حاصل تعامل صحیح همه ی ویژگی هایی است که این نهاد موفق راه گذشته را برایش طی نموده است تا امروز به عنوان بهترین کیفیت را در اختیار مشتریان خود قرار دهد .

 

در شرکت فرش جمیل بر این باوریم که محصول ما همان آسایشی است که به دنبال آن هستید تا بتوانیم از نخستین گام ها تا زیباترین و با شکوه ترین لحظه های زندگی آسایش و تندرستی را برای مشتریان خود به ارمغان بیاوریم ، مجموعه مدیران ، پرسنل و تمامی نمایندگان فرش جمیل در سراسر کشور ، همه با هم با مسئولیت پذیری و وفای به تعهدات خود سعی در حفظ اعتماد و اطمینان مشتریان در ارائه با کیفیت ترین و زیباترین محصولات داشته اند ، این همراهی امروز پله ی دیگری برای توسعه سازمان ما خواهد بود تا بر اساس رسالتی که شما برای ما مشخص کرده اید همراه هم و برای هم برای آسایش مشتریان عزیزمان برنامه ریزی کنیم .

 

بسیار باعث افتخار است که همچون همیشه همراه ما باشید و ما را از تمام نظرات خود بهره مند سازید .